Seeland Moor Stable 16" 5 mm gumáky

Seeland Moor Stable 16" 5 mm gumáky

Neoprénové čižmy s ohnutím

119 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Doručíme dňa: Piatok 10.12.2021

Výrobca: Seeland

Moor Stable 16" 5mm s ohnutím

- najľahšia gumená obuv od Seelandu, komfort až do -5°CPodrážka: Seeland multi-grip™Novo vyvinutá gumená podrážka. Vľmi flexibilná, pevná, so stabilizáciou chodidla.Stielka: Seeland afs™Špeciálne vyvinutá stielka s časťami absorbujúcimi otrasy, a to na na päte a prednej časti nohy. Optimálny pohyb a ochrana.Zvršok: prírodná guma Seeland 63 opr™Plne vulkanizovaná, ručne vypracovaná, prírodná guma. Kombinácia prírodnej gumy (52%) a ostatných súčastí vytvára najlepší dostupný zvršok. Ochrana proti popraskaniu a zlomeniu aj v prostredí s vysokým množstvom ozónu. Najfunkčnejšia prírodná guma určená na poľovnícku obuv.Podšívka Seeland diamond™ 5 mm neoprénExtra zosilnená podšívka, testovaná byť 10-krát silnejšia ako bežné podšívky.

MoorNeoprénová obuv so spevneným zvrškom. Najľahšia gumená obuv od Seelandu. V rôznych verziách. Jednu z nich si môžete jednoducho ohnúť a získate ešte priedušnejší model. Aj pre nositeľov so širšími lýtkami.

Ak nie je tovar na sklade dodacia lehota je cca 2 týždne.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU